top of page
Search

טודובום הכנסה מהבית

בשנים האחרונות סוחפת אותנו מהפכת האינטרנט המאפשרת לעשרות אלפי ישראלים להגיע ליציבות כלכלית. שאלות כגון "איך לעשות כסף באינטרנט", "איך לייצר הכנסה מהבית" או "כיצד להרוויח בזמן שאתה נח בחוף הים" מקבלות תשובה על ידי הדור הצעיר, דור אשר חוסך בחודש מה שבן אדם ממוצע חוסך במשך שנה שלמה. הכסף מהיר, עלויות ההשקעה אפסיות, הזמן סביר והפעילות נעשית מהבית על פי לוח הזמנים שנקבע על ידי המשווק. אין ספק שכיום יש דרכים רבות ומגוונות כיצד ניתן להרוויח כסף מהאינטרנט. אז אם המשכורת שלך לא מספיקה לך ועדיין אתה מפחד להתפטר, הכתבה הזו מיועדת עבורך. יצאנו לשטח לבדוק איך באמת עובד עולם השיווק האינטרנטי והגענו לשיחה של "אחד על אחת" עם ליטל, מנהלת קשרי לקוחות של פלטפורמת שיווק השותפים - טודובום או באנגלית ToDoBoom .


אז ספרי לי, האם באמת ניתן לייצר כסף באינטרנט? "בוודאי, הסכומים שתוכל לייצר יהיו תלויים בך. אין גבול והאופציה פתוחה לכולם".

מה זאת אומרת הסכומים תלויים בי? "רוב הדרכים לעשות היום כסף באינטרנט מדברות על שיטות שיווק שונות ומגוונות כשהמובילה והמוכרת הינה שיטת שיווק השותפים – שיטה שבה התמקדנו כאשר פיתחנו את פלטפורמת טודובום, שהיא למעשה - רשת שיווק השותפים הגדולה ביותר בישראל", מסבירה ליטל. "המשווק השותף הוא אתה, ברגע שבחרת לעשות כסף דרך האינטרנט מהבית". "תפקיד המשווק השותף הוא לייצר לקוחות מתעניינים עבור המערכת מרחבי הרשת. ככל שהמשווק שותף ייצר יותר לקוחות מתעניינים כך הוא ירוויח יותר ולכן אין ממש גבול להכנסה המדהימה שניתן לייצר מהבית – זה בעיקר תלוי בכושר ההתמדה, הלמידה והמקצועיות של המשווק".


מה הכוונה לייצר "לקוח מתעניין", האם מדובר במושג מתחום השיווק ? "לקוח מתעניין נקרא בשפה המקצועית "ליד" . לדוגמא, אם יש לי חנות פרחים ויש מישהו שמתעניין לקנות זר פרחים אז הוא נחשב ל - "ליד" ברגע שהוא השאיר את הפרטים שלו, במודעה שפרסמה החנות וביקש ליצור עמו קשר".

אז איך מגיעים אל אותם לקוחות מתעניינים ? "אז זו עבודתו של המשווק שותף ומכאן נוצר שמו. עליו לשווק את המוצר / שירות של בעל העסק בכל דרך שיבחר כאשר הדרך הנפוצה ביותר היא הרשת החברתית בה כולם כבר לוקחים חלק". "ברגע שהלקוח הפוטנציאלי נחשף לפרסום לאותו בית עסק שהמשווק בחר לפרסם, והשאיר את פרטיו, זו פעולה המאפשרת למשווק לייצר "לידים" – אשר יומרו בתשלום, בהתאם לסכום אותו מוכן לשלם בעל העסק אשר עשה את השיקולים והכדאיות הכלכלית שלו לפני". אז איך המשווק רואה מזה הכנסה בסופו של דבר ? "טוב ששאלת", מחייכת ליטל. "ברגע שהמשווק שותף מפרסם מוצר או שירות מסויים הוא הופך למעין "יחצן" של בית עסק מסוים ועל הפעולות הללו הוא יקבל את העמלה שלו. מכאן נגזרת המילה השניה – שותף. הוא בעצם שותף להכנסות של אותו בית עסק, הוא יקבל עמלת תיווך לפי אותו קמפיין שבחר".


האם תוכלי לתת דוגמא ספציפית אצלכם בטודובום ? "בשמחה" עונה ליטל. " בטודובום ביצענו מספר לא מבוטל של שיתופי פעולה עם גופים המעוניינים לפרסם את השירותים שלהם ולמשוך לקוחות מתעניינים, אך אני אבחר בדוגמא אחת ספציפית. דמיין לך שהיכן שהוא ברחבי ישראל יש אמא המחפשת לעשות לילד שלה יומולדת עם חוויה אחרת מהמקובל, ודמיין שמן הצד השני קיים עסק בשם קרקס פלורנטין אשר מציע להורים לחגוג ימי הולדת כשהדגש הוא על חוויה "קרקסית" ושונה – התפקיד שלנו כפלטפורמה הוא לחבר בין הצדדים", גורסת ליטל. "בשלב הראשון בטודובום נחתם הסכם בין החברה לבין הקרקס, בו נקבע כמה ישולם על ידי הקרקס עבור לקוחות המתעניינים ביום הולדת – לשם הדוגמא נאמר 100 ₪ עבור כל לקוח שהשאיר פרטים (ליד)". "בשלב השני החברה מעלה את הקמפיין הפרסומי ומעדכנת את כל אלפי השותפים כי הם יכולים להרוויח מייצור לידים לימי הולדת, כאשר ניתנים בתוך המערכת שלנו הצעות כיצד לשווק את "המוצר", הדרכות והוראות ספציפיות וכמובן נתונים כמה ירוויח המשווק עבור כל ייצור ליד – לרוב מדובר ב 25% מגובה התשלום הכולל, דהיינו 25 שח עבור כל "ליד" שנוצר על ידו". "בשלב השלישי, לכל שותף ניתן "קישור ייעודי" אשר מוביל את הלקוח המתעניין להשארת פרטים, כאשר לכל קישור יש סיומת ספציפית המקשרת את ה"ליד" עם הפרסום הספציפי של השותף אשר הפיץ את הפרסום והקישור". "ברגע שהלקוח השאיר פרטים הם עוברים אל הספק, הספק משלם לנו 100 ₪ ואנחנו משלמים לשותף 25 ₪ כך שלמעשה כל הצדדים מרוויחים מן העסקה ולכולם יש אינטרס לייצר כמות גבוהה ככל הניתן של לקוחות מתעניינים.


אז היכן רואה המשווק השותף את כל "הקמפיינים" אותם הוא יכול לשווק ? "בטודובום בנינו לכל משווק שותף אזור ניהול אישי במערכת שם הוא יכול לבחור מבין עשרות הצעות - את השירות אשר הוא רוצה לפרסם, אלו נקראים הקמפיינים. כל קמפיין מתומחר שונה ומעניק סכום עמלה שונה ולמעשה מייצר למשווק שותף, כאמור, קישור אישי לדף הרשמה, שם משאיר את פרטיו הלקוח הפוטנציאלי, ועליו רק לבחור קמפיין ולאסוף לידים זאת בכדי לייצר הכנסה הנעה בין כמה מאות לכמה עשרות אלפי שקלים בחודש".


האם תוכלי להסביר קצת יותר מה זה "קישור אישי" להרשמה ? "פעולות הפרסום של השותף יוצרות חשיפה ללקוחות פוטנציאליים בהתאם לקמפיין שבחר, אך עלינו כחברה לדעת דרך מי הגיע הלקוח הספציפי אשר השאיר את הפרטים, זאת בכדי לחשב את גובה וכמות העמלות המגיעות לשותף". "בטודובום פיתחנו מערכת אשר מייצרת עבור כל שותף, היישר מהחשבון האישי שלו, קישור (לינק) ייחודי אשר מוביל אל דף הרשמה – שם משאיר הלקוח את פרטיו מה שמאפשר למערכת "לסנן" אלפי לידים ולחשב את העמלה המגיעה לכל משווק". אז למעשה כל שעליי לעשות הוא למצוא לקוחות ברחבי הרשת ולשלוח להם לינק להרשמה? "נכון, הבנת הכל. בטודובום יצרנו מערכת מהפכנית שמציעה לך עשרות קמפיינים לבחירה, מייצרת עבורך לינקים אישיים, מעניקה לך אזור ניהול אישי למעקב אחרי רווחים ופעילות ואפילו תוכל לקבל הדרכות מקצועיות".

אם זה כל כך פשוט אז למה לא כולם עושים את זה ואיך זה שאנשים לא נהיים עשירים תוך זמן קצר ? "החלק הקשה ביותר כמשווק שותף הוא לאתר את הלקוח ברחבי הרשת. לא כולם יודעים כיצד לשווק נכון את המוצר, באיזו פלטפורמה לפרסם ואין בידם את הכלים כדי להתמקצע ולמנף רווחים - זה למעשה הגורם העיקרי להבדלי ההכנסות בין המשווקים. משווק שיודע כיצד להתנהל נכון בשיווק שותפים יוכל לייצר הכנסה גבוהה ואילו משווק שותף אשר מעוניין לייצר הכנסה אך אינו יודע כיצד לפרסם את הקמפיין, יתקל בבעיה אשר תוביל למפח נפש ואכזבה גדולה" . "לצערי הרב אנשים הנכנסים לתחום מחפשים "כסף קל והתעשרות מהירה", וזה לא משהו שקיים בתחום. צריך ללמוד את התחום, להבין כיצד המח של הלקוח עובד, באילו פלטפורמות ניתן לפרסם ומי הוא קהל היעד, לבחור בקמפיינים הנכונים ובעיקר, כמו בכל עסק, להקים את העסק בסבלנות – אני לא מכירה "הוקוס פוקוס" אבל אני כן מכירה אנשים שלקחו את התחום כתחום העיקרי בחייהם ומרוויחים סכומים חודשיים אשר לא היו מביישים אף איש עסקים במדינת ישראל", אומרת ליטל.


אז מהיכן ניתן לקבל את הידע הדרוש ? "גם כאן חשבנו על המשווקים בטודובום. ראשית כל, נתנו להם מענה ראשוני במערכת וייצרנו עבורם טקסט לפרסום המוצר בהתאם לכל קמפיין, כאשר מי שבאמת רוצה לייצר הכנסה פסיבית ולגדול בתחום, קיימת האפשרות להגיע להדרכות מקצועיות ולהבין את העולם של שיווק שותפים בצורה מקצועית. בטודובום בנינו קורסים דיגיטליים המאפשרים לכל אדם בהתאם לרמת הידע שלו להיכנס לתחום בעלות מאוד סמלית, בלי הפתעות במהלך הדרך והכי חשוב , עם תמיכה בלתי פוסקת עד שיגיע להצלחה".


אז יש כאן עלויות מצד השותף המפרסם, חשבתי שזה בחינם ? "אין עסק ללא עלויות", אומרת ליטל. "מי שמציג דבר כזה מציג מצג שווא. בטודובום בנינו "חבילות" הדרכה המאפשרות לכל אחד להחליט מה הסכום בו הוא מעוניין להשקיע כשהסכומים נעים בין 250 – 500 ₪ לחודש למשך 36 חודשים. בסכום הזה מקבל השותף קורסים דיגיטליים, פגישות עם אנשי מקצוע, השתתפות בערבי צוות על בסיס שבועי השתתפות בכנסים וסמינרים, רישיון לתוכנות ספציפיות אשר מאפשרות פעילות אוטומטית על ידי רובוטים, תמיכה על בסיס שוטף – למעשה חבילה כוללת המאפשרת לכל אדם באשר הוא להגיע להצלחה וללמוד את התחום ואף לייצר הכנסה מדהימה".


האם אתם מוכנים "להבטיח" הכנסה כלשהי ? "שאלה מצויינת", מחייכת ליטל. בניגוד לשאר קורסים או תוכניות שותפים אנחנו מתחייבים על הכנסה של מינימום 500 ₪ לחודש למשך 24 חודשים, מה שהופך אותנו לפלטפורמה היחידה אשר מוכנה לא רק ללמד אלא גם להתחייב לתוצאה". אז אתם מתחייבים ליותר ממה שהשותף משלם? איך זה קורה בפועל ? "קשה מאוד להסביר על תוכנית עסקית דרך כתבה ולכן מי שהתחום מעניין אותו מוזמן להגיע לפגישת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות, אשר יערכו על ידי אנשי מקצוע באחד מחמשת המשרדים שלנו הפרוסים ברחבי ישראל ולאחר מכן לקבל החלטה מושכלת האם התחום מעניין אותו".

אז כיצד נרשמים ? ניתן להירשם למערכת בכתובת www.ToDoBooM.co.il , לאחר השארת הפרטים נציג מטעמינו יצור קשר טלפוני ויקבע פגישה פרונטלית כאמור, באחד ממשרדי החברה. בסיום הראיון ביקשתי מליטל להציג בפני את המערכות הטכנולוגיות המאפשרות לכל "הקסם" הזה לקרות. בנימה אישית נראה שמדובר במערכת מדהימה אשר הושקעו בה שעות של פיתוח והמערכות אשר פותחו מאפשרות את הכניסה וההזדמנות להכנסה מהבית לכולם, בקליק אחד.


לכתבה המלאה https://www.bizportal.co.il/bizpoint-sponsored/news/article/756908


6 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page