top of page
Search

טודובום לא עומדת בלחץ הקורונה

כן אנחנו רואים את זה בכל מקום, שיעור האבטלה בישראל עלה על גדותיו, חצה את הקו האדום והגיע לשיא כל הזמנים. הקורונה הביאה עמה בשורות קשות לתחום הכלכלה ולתעסוקה בפרט. עד חודש אוגוסט 2020 שיעור האבטלה נותר גבוה מהמצופהמדובר על מאות אלפי אנשים שנותרו ללא עבודה בישראל. סיבות כמו סגירת מקום העבודה או פיטורים הובילו מאות אלפי אנשים לשבת בבתיהם חסרי מעש וחסרי עבודה.

כנראה שחוסר המעש והצורך למצוא מקור הכנסה מיידי בין אם זמני ובין אם קבוע, יצר לחץ מטורף והוביל עשרות אלפי אנשים לפלטפורמת טודובום.

כן נכון, גם אתם שמעתם רק על השיר? אז בזמן שחלקכם מכיר את המושג טודובום רק כחלק משיר יש כאלו שמכירים אותו כהכנסה נוספת או כהכנסה עיקרית לחשבון הבנק שלהם.

כנראה שבזמן שאתם מזמזמים את השיר של טודובום, יש כאלו שעושים מזה כסף – בין אם כמה שקלים או בין אם אלפי שקלים, הם יושבים בבית רגל על רגל בנעלי בית ועושים כסף.

אז בימים קשים אלו בעידן הקורונה חשוב להכיר כל מקור הכנסה אפשרי, בפרט עבור מי שרוצה לנסות לייצר כסף דרך האינטרנט מהבית. הבאנו לפניכם הסבר פשוט וקצר איך גם אתם יכולים לעשות זאת:

הכירו את טודובום – רשת שיווק השותפים הגדולה בישראל.

את המילה שיווק אנחנו מאמינים שאתם מכירים. אבל שותפים למה אתם שואלים? אז הנה הסבר קצר שבסופו כל אחד מכם יוכל לעשות כסף מהבית.

הכירו את המושג הראשון – שיווק שותפים; שיטה לעשיית כסף. בשיטה זו המוכר (שזה אתם) אינו צריך להחזיק במוצר כלשהו, אלא למכור מוצר של מישהו אחר. עבור המכירה יקבל המוכר אחוז מסוים עליו סיכם מראש עם בעל המוצר.

אתם לא אנשי מכירות? אתם צודקים. בעוד שמיליוני אנשים ברחבי העולם מרוויחים ממכירת מוצרים, שאם נאמר את האמת זה הרבה יותר קשה, בטודובום החליטו שלא תצטרכו למכור מוצרים, אלא תוכלו להרוויח רק מהבאת לקוחות פוטנציאליים. שנסביר?

הכירו את המושג השני – ליד; לקוח שמתעניין בשירות כלשהו. הלקוח במקרה הזה אינו צריך לקנות את המוצר בפועל, אלא הוא אמור להתעניין בשירות ואם הוא רכש אותו – מה טוב. אך זה לא מה שמצפים מכם בטודובום, הם יודעים ומבינים שאתם לא אנשי מכירות והעניין פה הוא שכל אחד יוכל להרוויח די בקלות. אז מה הם כן מצפים מכם? שתשיגו לקוחות שמתעניינים בשירותים, כאלו שיש פוטנציאל לבעל השירות לסגור עמם עסקה וכאלו שבאמת ראו את את הפרסום שלכם ורצו לקבל עוד מידע.

חכו, הסתבכתם. אנחנו כבר מחברים לכם הכל יחד.

טודובום יצרה שיתופי פעולה עם עשרות עסקים שמציעים שירותים כמו הסרת שיער בלייזר, אינטרנט ביתי, החזרי מס ועוד. כאשר אתם נרשמים למערכת של טודובום, ניתנת לכם האופציה לפרסם את השירותים האלו. הפרסום יכול להיות ברשתות החברתיות במטרה להביא לקוחות שמעניין אותם לרכוש את השירותים של אותם עסקים. בתמורה לכך שהבאתם לקוחות מתעניינים – טודובום תתגמל אתכם בהתאם לאחוזים שהעסקים סגרו עמם.

אז לסיכום – עליכם להביא לקוחות פוטנציאליים לשירות שתבחרו ובתמורה לכך תוכלו לקבל כסף.

רגע, צודקים. אולי אתם גם לא יודעים לפרסם? בטודובום מעניקים לכם הדרכות חינמיות לחלוטין. מה  עוד? שיחות זום אחד על אחד עם איש שיווק, מצרפים אתכם לקבוצה שתיתן לכם טיפים ומדי פעם יוצרים אתכם קשר לוודא שאתם מצליחים ונותנים לכם הדרכות כיצד להשתפר. מדהים לא?

רוצים לדעת כמה זה יעלה לכם? בדקנו גם את זה. ופשוט אין לכם עלויות, גם ההרשמה היא חינמית ותאמינו או לא גם אין לכם דמי שימוש חודשיים. שואלים מדוע? ככה עובדים לדוגמא גם אמאזון ועלי אקספרס כבר המון שנים לכל המעוניין להרוויח כסף בשיטת שיווק שותפים. יש להם אינטרס ברור לייצר לקוחות וכך גם טודובום.

אז עידן הקורונה לא הביאה עמה חדשות טובות, אבל אולי לחלקכם זוהי דלת להתחלה חדשה ואולי בכלל לא תחזרו לעבוד תחת הבוס המעצבן אחרי שהקורונה תיעלם. תלמדו, תשתפרו וטודובום תסייע לכם כדי שתרוויחו כמה שיותר. עם כל הכלים האלו אין סיבה שלא תצליחו גם אתם להרוויח כסף באינטרנט, מכל מקום, בכל זמן.

ובפעם הבאה שיש סגר? תמשיכו לעשות מזה כסף.

ההרשמה חינמית בקישור הבא  https://www.todoboom.co.il/partners


לכתבה המלאה בקישור https://www.israelhayom.co.il/article/811807


#טודובום

0 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page